idealne tętno bieganie, poszukuję

idealne tętno bieganie, poszukuję

Gdzie znajduję kalkulator BMI, albowiem chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt mnóstwo kilogramów w stosunku do wzrostu?

Gucio

Posty: 1

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, natomiast cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o dużo, dużo z trudem.

Kitas

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

TomekK

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

labuh

Posty: 6

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Trener

Posty: 6

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, lecz mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, lecz i wytrenowania, dlatego należałoby sporo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

BBGGRR2

Posty: 6