ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

Poszukuje pary, z jaką można byłoby pogadać i miło spędzić czas. Polecacie jakieś ogłoszenia towarzyskie, dzięki którym będę mógł odszukać takie osoby?

mazi1991

Posty: 1

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go sporo, zatem potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

merylk67

Posty: 7

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Fotnik2

Posty: 12

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niesłychanie zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak wiele ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

namok

Posty: 14

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To porządne rozwiązanie, bowiem bezproblemowo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, natomiast przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

Yuri20

Posty: 3

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

q_wer

Posty: 5

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Alim45

Posty: 8

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

dzannne

Posty: 9

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

Black_Riot

Posty: 13