Organizują gdzieś spływy kajakowe ?

Organizują gdzieś spływy kajakowe ?

Czy ktoś wie może kiedy odbywa się jakiś spływ kajakowy na rzece Tanew i czy można przyjechać na niego samemu czy trzeba przyjechać z całą grupą osób?

Wariat

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

blain_23

Posty: 23

 
Oczywiście, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

Niciuśś98

Posty: 22

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach bowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Lack

Posty: 27

 
Pożądane byłoby posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego niemniej jednak nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz naturalnie kamizelkę dzięki jakiej nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

czeslaww

Posty: 17

 
Niesłychanie gorąco zachęcam Cię do tego byś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie gdyż dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom wyśmienicie spędzisz swój wolny czas.

zooazool

Posty: 19