Urodziny dla dzieci Poznań

Urodziny dla dzieci Poznań

Gdzie można liczyć na dobrze zorganizowane urodziny w Poznaniu dla dziecka? Chodzi mi o coś mega oryginalnego, animator non stop. Czekam na waszą pomoc, syn ma 6 lat.

GeoFort

Posty: 12

 
Nie miałam pojęcia, iż to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, iż jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i niezmiernie chce. Teraz już wiem, iż jest tu super.

RasiakNorris

Posty: 17

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Bardzo dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

lejek2@

Posty: 15

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, dużo niespodzianek, zagadek, ekstra.

Mier56

Posty: 19

 
Organizują faktycznie porządne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Faktycznie polecam odwiedzić to miejsce.

Złoty

Posty: 18

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

Silverr

Posty: 12

 
Wrażeń aż za dużo chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednak o tym muzeum z poznania to idealne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, bo dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

Ralphy

Posty: 11

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Iwona3

Posty: 15

 
Jak komuś zależy na mega oryginalnie zorganizowanych urodzinach dla dzieci w Poznaniu to z własnego doświadczenia polecam http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. To jest muzeum, gdzie dzieciaki mają okazję posłuchać legend w scenerii rzeczywiście super magicznej. To muzeum to projekt idealny.

Radziu

Posty: 19

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

Hoteowo24h

Posty: 15