podsłuch w telefonie, czy warto ?

podsłuch w telefonie, czy warto ?

Czytałem o oprogramowaniu Spyphone. Może to jest całkiem dobre rozwiązanie? Taki podsłuch byłby idealny do telefonu dziecka. Podobno ma wiele możliwości niż tylko nagrywanie rozmów?

Miki

Posty: 4

 
A muszę dodać, że jeżeli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Kapitalna sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

Batiatus

Posty: 11

 
Spyphone można uruchomić zdalnie na telefonie, niemniej jednak musisz aplikację zainstalować. Tak czy w przeciwnym wypadku , musisz mieć telefon w ręce. Nie ma innej szanse. Poczytaj sobie na stronie i dowiesz się, w czym jest rzecz.

weryl77

Posty: 5

 
Mnie odpowiada. Chyba zdecyduję się na taką możliwość, bo nie mam innego wyjścia. Pytanie teraz, ile mnie będzie takie oprogramowanie kosztowało. Może są jakieś opcje, jeśli chodzi o podsłuch na telefon, że na przykład jakiś pakiet testowy. Jak coś, to piszcie, dajcie znać.

Mr Frog

Posty: 21

 
Opłacalne :) Jak masz poważny kłopot, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można odnaleźć podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, iż nie każdy żąda wszystkich możliwych opcji.

guru67

Posty: 19

 
Polecam zajrzeć sobie tutaj https://spyphonesoft.pl/. Sprawdzisz sobie tutaj wszystkie informacje o Spyphone, czyli podsłuchu, który można zainstalować na każdym telefonie komórkowym.

mniszek_01

Posty: 6

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, iż to tak wyborne opracowane oprogramowanie, które da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

Smerfik

Posty: 23

 
Masz dostęp do podsłuchu w telefonie na swoim aparacie. Możesz wybrać możliwość na maila lub na serwer. Trzeba się zastanowić, jak będzie najwygodniej. Tak naprawdę to oprogramowanie ma szereg funkcji. Nie z każdej trzeba korzystać. Wykup sobie pakiet, z którego rzeczywiście będziesz korzystać.

Boss

Posty: 20