Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Witajcie, jak pewnie mnóstwo z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka znaczących kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd a zależy mi oby obejrzeć film a przy okazji pokazać go rodzinie.

Ymooo2

Posty: 24

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

irek157

Posty: 24

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować świetny prezent.

Krausek34

Posty: 22

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

marcinmg

Posty: 30

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie natomiast wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w idealnym stanie natomiast zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć natomiast zależy mi niezwykle na tych kasetach.

Odi

Posty: 22

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca wspaniała ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

piotrex007

Posty: 19

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

yetisize

Posty: 29